Náš blog aktualit

Party stan v Bruselu
Partystany AZ - vaše cesta k nezapomenutelným akcím bez ohledu na vzdálenost
Vítejte na blogu firmy Partystany AZ
Tradiční velikonoční výstava vín v Hlohovci
Plynové zářiče, které lze skvěle využít v našich party stanech
Sezóna přichází - objednejte si svůj party stan co nejdříve!

Party stan v Bruselu

01. 06. 2024

Hledáte profesionální firmu, která vám zajistí skvělou party atmosféru i za hranicemi České republiky? Pak jste na správném místě! Firma Partystany AZ se specializuje na pronájem party stanů pro různé akce a události a je připravena poskytnout své služby i v zahraničí, například v Bruselu, jak se stalo minulý týden.

S našimi party stany si můžete být jisti, že vaše událost bude nezapomenutelná. Díky nim si můžete vytvořit přesně tu atmosféru, kterou si přejete a udělat z vaší akce nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty.

Při pronájmu party stanů od firmy Partystany AZ nemusíte mít žádné starosti ohledně technického zajištění. Naše profesionální týmy se postarají o stavbu a demontáž party stanu a veškeré další potřebné detaily. Navíc jsme schopni přizpůsobit party stan vašim konkrétním požadavkům a potřebám, abyste byli s výsledkem skutečně spokojeni.

I když se vaše událost má konat v Bruselu, nemusíte se obávat, že by bylo obtížné postavit zde party stan. Firma Partystany AZ má dostatečné zkušenosti a odborné znalosti, aby mohla zajistit stavbu party stanu i v zahraničí bez jakýchkoliv problémů.

Takže pokud hledáte spolehlivou firmu pro pronájem party stanů a chcete udělat z vaší události skutečně nezapomenutelný zážitek, obraťte se na nás. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s realizací vašich plánů a přání. Partystany AZ - party stany pro vaší dokonalou akci, i v Bruselu.

Partystany AZ - vaše cesta k nezapomenutelným akcím bez ohledu na vzdálenost

19. 05. 2024

Partystany AZ - vaše cesta k nezapomenutelným akcím bez ohledu na vzdálenost

Pořádáte akci v zahraničí? Nevíte, kde sehnat kvalitní party stany? Žádný problém! Společnost Partystany AZ je připravena vám dodat svá špičková stanová řešení kamkoliv v Evropě, včetně příštího týdne do Polska a Belgie. Naše zkušené týmy perfektně zvládají montáž a logistiku i na velké vzdálenosti.

Víme, že organizace akce v cizině může být náročná. Proto jsme pro vás připravili bezkonkurenční služby, které vám ušetří spoustu starostí. Ať už potřebujete nafukovací atrakce, párty stany, pivní sety, pivní výčepy nebo cokoliv dalšího, my to na místě konání akce profesionálně nainstalujeme.

Partystany AZ - jsme tady pro vás v Česku i v celé Evropě

Díky našim průkopnickým logistickým řešením a vysoké mobilitě jsme schopni doručit a postavit naše party stany a vybavení opravdu kamkoliv. Neváhejte se na nás obrátit, ať už vaše akce bude v Polsku, Bruselu nebo kdekoli jinde. Přijedeme na místo včas a se vším potřebným vybavením.

Klíčové je pro nás porozumění vašim požadavkům. Naši zkušení pracovníci s vámi proberou přesně, co bude vaše akce obnášet. Na základě toho pak zajistíme adekvátní množství stanů, atrakcí a dalšího parádního vybavení. Všechno řádně přivezeme na místo konání a postavíme to tak, abyste měli naprostý klid.

Proč volit Partystany AZ pro zahraniční akce:

- Bezkonkurenční mobilita a schopnost doručit kamkoliv v Evropě

- Vysoce zkušené pracovní týmy

- Profesionální montáž a instalace na místě

- Party stany, atrakce a vybavení té nejvyšší kvality

- Individuální přístup s důrazem na pochopení vašich potřeb

- Kompletní servis od A až do Z. Ať už plánujete firemní večírek, koncert, festival nebo jakoukoli jinou akci, s Partystany AZ to zvládnete na jedničku. Náročnost lokace pro nás není žádnou překážkou. Stavíme party stany a zajišťujeme kompletní servis pro vaše nezapomenutelné akce v Česku i v zahraničí. Kontaktujte nás ještě dnes!

Vítejte na blogu firmy Partystany AZ

16. 04. 2024

Vítejte na blogu firmy Partystany AZ, vašeho specialisty na pronájem party stanů pro různé akce a oslavy. Pokud hledáte ten správný partystan pro svou událost, jste na správném místě. Naše stany jsou k dispozici v různých velikostech a stylech, aby vyhověly vašim potřebám.Díky naší široké nabídce můžeme poskytnout produkty pro různé události, jako jsou svatby, firemní akce nebo festivaly. Naše party stany jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou pečlivě udržovány, abychom vám zajistili maximální komfort a bezpečnost.S našimi službami můžete přidat ten správný touch elegance a styl pro vaší událost. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo rezervaci a dejte své akci ten správný šarm s Partystany AZ.

Tradiční velikonoční výstava vín v Hlohovci

29. 03. 2024

Tradiční velikonoční výstava vín v Hlohovci se blíží! Partystany AZ zde již tradičně postavili party stan, kde místní vinaři budou nabízet vzorky svých lahodných vín. Přijďte ochutnat ty nejlepší vína a užít si skvělou atmosféru plnou hudby a zábavy. Nezapomeňte, že vše vypukne již tuto neděli a nechte se unést do světa vín v srdci Hlohovce. Těšíme se na vaši návštěvu! #PartystanyAZ #velikonocnívýstava #vpartystanpronájem #Hlohovec #party #stan #zábava

Plynové zářiče, které lze skvěle využít v našich party stanech

17. 03. 2024

Jsme neustále v pohybu a snažíme se každoročně rozšiřovat naši nabídku, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Proto jsme se rozhodli přidat do naší nabídky nový produkt - plynové zářiče, které lze skvěle využít v našich party stanech.

Plynové zářiče jsou ideálním doplňkem pro vaši akci v party stanu, ať už se jedná o svatbu, firemní večírek nebo rodinnou oslavu. Díky nim si můžete být jisti, že vaši hosté budou mít vždy dostatek tepla a budou se cítit pohodlně i v chladnějších večerních hodinách.

Plynové zářiče jsou navíc velice jednoduché na obsluhu a nepotřebují trvalý zdroj elektřiny, což je ideální pro akce ve venkovním prostředí. Stačí je jednoduše připojit k plynové láhvi a můžete je ihned spustit.

Kromě toho jsou plynové zářiče také velice bezpečné, díky nim si nemusíte dělat starosti s možností vzniku požáru nebo otravy oxidem uhelnatým. Jsou vybaveny moderními bezpečnostními prvky, které zajišťují bezpečné provozování.

Takže neváhejte a vyzkoušejte naše nové plynové zářiče v našich party stanech. Vaše akce se tak stane ještě příjemnější a pohodlnější pro všechny účastníky. Kontaktujte nás pro více informací nebo si rovnou rezervujte naše plynové zářiče pro vaši akci!

Sezóna přichází - objednejte si svůj party stan co nejdříve!

09. 03. 2024

Sezóna přichází - objednejte si svůj party stan co nejdříve!

Letní sezóna se pomalu blíží a s ní přichází čas pro různé akce a události. Pokud plánujete pořádat oslavu, svatbu, firemní večírek nebo jinou akci venku, není na co čekat - je čas si zajistit potřebné vybavení co nejdříve. Jedním z klíčových prvků vaší události může být party stan, který vám zajistí pohodlí a ochranu proti nepřízni počasí.

Naše firma www.partystanyaz.cz nabízí široký výběr party stanů různých velikostí a stylů, které vám pomohou vytvořit dokonalou atmosféru pro vaši událost. Nechte se inspirovat naší nabídkou a vyberte si ten správný stan pro vaši akci.

Je důležité si uvědomit, že čím dříve si objednáte party stan, tím větší šanci máte na dostupnost konkrétního termínu a modelu. Termíny se totiž nyní rychle plní a není nic horšího než zjistit, že pro vás už není k dispozici stan ve vašem oblíbeném stylu.

Takže neváhejte a co nejdříve si rezervujte svůj party stan na našem webu. Stačí vyplnit rezervační formulář a my se postaráme o zbytek. Užijte si dokonalou akci pod širým nebem a děkujeme vám za to, že jste si vybrali naše party stany!

02. 03. 2024

Vítejte na blogu firmy Partystany AZ! Pokud hledáte profesionální služby pro uspořádání vaší následující party nebo akce, jste na správném místě. Naše firma se specializuje na poskytování kompletních řešení pro veškeré druhy událostí, od firemních večírků až po svatby a oslavy narozenin.

Jsme hrdí na to, že máme tým zkušených profesionálů, kteří jsou připraveni splnit vaše přání a představy a udělat z vaší události nezapomenutelný zážitek. Každá party s námi je plná zábavy, kvalitních služeb a skvělé atmosféry.

Díky našemu širokému spektru služeb jsme schopni zvládnout prakticky jakýkoliv typ události. Naše nabídka zahrnuje pronájem party stanů rozličných velikostí, podlah, baldachýnové výzdoby, nábytku a mnoho dalšího. Nechte nás starat se o všechny detaily vaší akce, abyste se mohli plně soustředit na své hosty a užívat si večer bez starostí.

Pokud jste zájemci o naše služby, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi schůzku. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s uspořádáním vaší perfektní party. Děkujeme, že jste si přečetli náš blog a těšíme se na spolupráci s vámi! Váš tým Partystany AZ

20. 01. 2024

Velká cena Česká Třebová je každoroční turnaj v judu, který přitahuje nejlepší judisty z Česka. Jedním z nezbytných prvků tohoto prestižního turnaje je party stan, který poskytuje sportovcům a jejich fanouškům ideální místo k odpočinku, možnosti občesrtvení a relaxaci.

Party stan na Velké ceně Česká Třebová není pouhým stanem, kde se lidé scházejí k neformální zábavě. Je to místo, kde se odehrává neustálý ruch, kde se průběžně konají různé aktivity a kde se teamu a fanouškům podává podpora z místních sportovců. Je to místo pro všechny, kteří si potřebují odpočinout a načerpat síly, nebo se jednoduše jen bavit a užívat si přátelskou atmosféru.

Party stan na Velké ceně Česká Třebová je nezbytným prvkem každoročního turnaje a přispívá k jeho úspěchu. Poskytuje místo k relaxaci, zábavě a týmové podpoře, která je pro judisty nesmírně důležitá. Je to místo, kde se vytvářejí nová přátelství, kde se diskutuje o judu a kde se oslavují výkony a úspěchy sportovců.

Pro týmy i fanoušky je party stan na Velké ceně Česká Třebová prostředím, které podporuje jejich souznění a jednotu. Je to místo, kde se propojují sport, zábava a přátelství a kde se vytváří nezapomenutelné zážitky pro všechny účastníky. Může se stát jakýmsi srdcem celého turnaje, které posiluje jeho atmosféru a přináší radost a energii všem zúčastněným.

Party stan na Velké ceně Česká Třebová je tedy důležitým prvkem celého turnaje v judu. Poskytuje sportovcům, týmům i fanouškům místo k relaxaci, zábavě a týmové podpoře, která je pro úspěch v judu neocenitelná. Je to místo, kde se mísí sport, zábava a přátelství a které přináší nezapomenutelné zážitky pro všechny zúčastněné.

 

12. 12. 2023

09. 11. 2023

!!! Při uzavření smlouvy do konce roku 2023 nabízíme bezkonkurenční slevu 20% na jakýkoliv party stan v našem portfoliu!!!

27. 09. 2023

????Stejně jako v minulých letech AF MENDELU pozvala studenty i zaměstnance akademické obce (nejen Agronomické fakulty) na dobrou kávu "pod platan". Akce se uskutečnila v areálu MENDELU. Kromě informací o fakultě, spolcích, oborech, možnostech zahraničních výjezdů, uplatnění absolventů a her se představí členové Akademického senátu, děkanátu AF včetně vedení fakulty.
--------
????Akci jsme již tradičně zastřešili stanem 10x20m a jako každý rok byla pro studenty příjemným zpestřením začátku akademického roku.

23. 09. 2023

Zveme Vás na VI. ročník Běhu MENDELU, který se uskuteční v sobotu 23. 9. 2023 v Botanické zahradě a arboretu MENDELU a my budeme již tradičně u toho.

Proč se přihlásit? Využijte příležitosti zaběhat si v nádherné botanické zahradě společně s rodinnými příslušníky, spolužáky či kolegy, užít si doprovodný program a udělat něco pro svou kondičku!

Kromě dětských běhů a hlavního závodu na 4 km pro studenty a zaměstnance je připravený i štafetový běh na 4×1 km. Tohoto závodu se mohou účastnit také rodinní příslušníci zaměstnanců (manžel/ka, partner/ka, děti od 15 let).

Soutěžit se bude v několika věkových kategoriích dětí i dospělých. Termín pro registrace je od 11. 4. do 20. 9. 2023.

 

Neběžíte? Přijďte fandit a užít si den s kamarády a kolegy! Akci doprovází živá hudba a nechybí ani občerstvení v našem velkostanu 10x20m. Děti si můžou vyhrát na skákacím hradě a je pro ně připravené i malování na obličej.

 

02. 09. 2023

Seznamovák pro brněnské studenty VŠ ????

Pokud jsi v Brně nový, nebo si jen chceš udělat nové kamarády mezi svými spolužáky z nižších ročníků, náš Seznamovák je pro tebe to pravé! ????

Nejen, že se seznámíš s ostatními brněnskými studenty ????‍????, dozvíš info o vysoké, zažiješ super denní program a večerní parties ????, ale také si zadarmo užiješ celý den v Aqualandu Moravia! ????????

Pro tuto akci byl použit velkostan 10x20m.

24. 08. 2023

Po prázdninové odmlce se opět vracíme v plné síle do akce. Tentokrát jsme pomohli v těchto horkých dnech před sluncem na firemní akci konané v areálu Nové Zbrojovky.

Louku jsme zastínili party stany o velikosti 10x15m a jako zázemí pro děti byl zvolen stan 10x5m.

Vše doplněno skákacím hradem, spoustou občerstvení a věříme, že se akce vydařila podle představ.

Budeme se těšit na další spolupráci.

24. 07. 2023

MotoSurf Continental Cup Europe 

Další spolupráce s Jetsurf Academy tentokrát poblíž Hradce Králové. Na písčité pláži jsme postavili stan 10x20m. Neustále nás překvapuje, kolik nádherných míst u nás v České Republice vlastně máme. Za ty roky montáží jsem si myslel, že u nás máme všechny skvosty projety křížem krážem a opak je pravdou. Stalé je co objevovat. Tentokrát stan sloužil jako zázemí pro závodníky skoro týden a my už se těšíme na další spolupráci.

 

30. 06. 2023

Poslední červnová svatba. Tentokrát jsme stavěli párty stan 10x25m, palubkouvou podlahu, svatební nábytek a nůžkový stan 3x3m. Vznikl tak dostatečný prostor pro taneční parket a pohodlné usazení všech hostů včetne cateringu. Nůžkový stan posloužil tentokrát jako kuřácký koutek.

26. 06. 2023

Pronájem velkostanu 10x20m na "rozlučkovou" pro jednu střední školu. Věříme, že účel splnil a v těchto horkých dnech posloužil na zastínění pro hosty. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.  

17. 06. 2023

Další vydařená akce pro Furch Guitars. Letos naše party stany a nůžkové stany zastřešili již takřka celou plochu areálu. Pro větší pohodlí jsme přidali palubkovou podlahu, sedačky, sedací vaky a bistrostolky.

17. 06. 2023

V malebné chatové osadě podél řeky Oslavy si od nás budoucí novomanželé pronajali party stan 10x10m s podlahou a svatebním nábytkem. Děkujeme a přejeme hodně stěstí ve společném životě;)

17. 06. 2023

Pro inspiraci ještě přidáváme foto svatebního nábytku baldachýnové výzdoby. Ve spojení s čerstvě posekaným trávníkem vytváří krásný konstrast.

03. 06. 2023

 • Další svatba na Kadlcově mlýně
 • Svatební stan 10x10m
 • Podlaha
 • Baldachýnová výzdoba

22. 04. 2023

 • První letošní svatba za námi:)
 • Kadlcův mlýn
 • Pronájem party stanu 10x5m

09. 04. 2023

 • Zveme Vás na tradiční výstavu vín v obci Hlohovec
 • Již tradičně je část zázemí zajištěna naší firmou a to stanem 10x15m

01. 03. 2023

 • Přátelé, termíny v hlavní sezóně se nám rychle zaplňují.
 • Doporučujeme Vaši poptávku zaslat s dostatečným časovým předstihem, abychom náš harmonogram dokázali spojit s Vaším k oboustranné spokojenosti.
 • Přejeme šťastnou volbu.

22. 01. 2023

Velká cena České Třebové v JUDO

 • Letošní sezona zahájena 
 • Party stan 10x15m 
 • podlaha
 • pivní sety
 • LED osvětlení
 • naftová i plynová topidla
 • to vše pro našeho stálého klienta posloužilo jako zázemí pro sportovce

31. 12. 2022

01. 12. 2022

 • Finální překlopení nového, uživatelsky příjemnějšího webu. Ať se líbí:)

11. 11. 2022

Olomoucká vinná společnost

Svatomartinské trhy Olomouc

 • Ani zde nemohl chybět náš velkostan 10x20m 

24. 09. 2022

Běh rektorky 2020 - Centrum sportovních aktivit MENDELU

 • Další spolupráce s Mendelovou univerzitou
 • Pronájem párty stanu 10x20m
 • pivní sety
 • LED halogeny

20. 09. 2022

Detail fakulty | GAUDEAMUS

 • Již tradiční akce "Kafé pod platanem"
 • Party stan 10x20m

16. 09. 2022

Výsledek obrázku pro furch guitars logo

 • Pronájem párty stanu 10x10 a 10x5
 • nůžkové stany
 • bistro stolky
 • sadací vaky
 • pohovky

Tím vším jsme pomohli našemu již stálému klientovi k bezproblémovému večírku v deštivém počasí.

10. 09. 2022

BRNO CIRCUIT: MASARYK RACING DAYS & BOSS GP

Výsledek obrázku pro brno circuit logo

 • Party stan může sloužit i jako zázemí pro Formuli

27. 08. 2022

Herálec, Mendlova univerzita:

 • Párty stan 10x10m

18. 06. 2022

Vinařská obec Čejkovice, svatba:

 • Velkostan 10x15m
 • pivní sety
 • vinikající víno :)

16. 06. 2022

Otevíračka nového výrobního a vývojového centra robotiky ABB v Mošnově:

 • Party stan 10x15m
 • 180 svatebních židlí s podsedákem
 • bistro stolky

12. 06. 2022

Nádherná zahrada vily Löw-Beer:

 • nůžkové stany
 • propojovací okapy
 • pískové zátěže
 • LED osvětlení

21. 05. 2022

Ani letos naše party stany nechyběly na světovém šampionátu v tomto úžasném sportu.

06. 03. 2022

Nově jsme zařadili do našeho portfolia služeb pronájem nůžkových stanů. Díky jejich skladnosti, rychlosti montáže a příznivé ceně pronájmu, jsou vhodnou alternativou, nebo doplňkem velkostanu. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou, proto i naše nůžkové stany jsou špičkou na světovém trhu a to jak díky hliníkové konstrukci HEXAGONAL 50MM, tak i velmi kvalitní plachtovinou v bílé barvě. Těšíme se na první objednávky:) 

22. 01. 2022

I v lednu se náš party stan hodil. Velká cena České Třebové v judu a náš již stálý klient tentokrát potřebovali vytápěné zázemí pro občerstvení všech zúčastněných. Ve stanu nechyběla dřevěná podlaha, pivní sety, naftové a plynové teplomety. 

04. 11. 2021

Otevíračka nové výrobní haly a náš párty stan 10x15m u toho nesměl chybět:)

04. 09. 2021

Naše párty stany byly tentokrát k vidění ve vinařství Gotberg. Předmětem díla byl party stan 10x20m s tanečním parketem, baldachýny a dodali jsme i svatební nábytek.

16. 07. 2021

Svatební stan 10x15m jsme tentokrát stavěli ve Slezsku. Novomanželé si od nás přiobjednali také podlahu a svatební nábytek. Přejeme, ať se obřad i oslava vydaří:)

10. 07. 2021

I na pláží je potřeba stín. Oblzváště pro závodníky v Jetsurf Academy. Párty stan 10x10m a pivní sety.

26. 06. 2021

Větrný mlýn Kunkovice je opravdu kouzelné místo pro svatbu. Pro naše spokojené klienty jsme zde postavili velkokapacitní stan 10x15m.

26. 06. 2021

Svatba na dádvoří renesančího zámku v Račicích. Stál zde svatební stan 10x10m a k sezení si klient zvolil pivní sety.

23. 06. 2021

Když jeden stan nestačí, aneb jak zaplnit prostor třemi párty stany s podlahou a baldachýnem:)

19. 06. 2021

Párty stan 10x15m s podlahou. Krásná svatba v Rašovicích. Přejeme novomanželům šťastné, společně strávené chvíle.

19. 06. 2021

Svatební stan v nádherném prostředí Vinařství Barabáš ve Strachoticích..

05. 06. 2021

Realizace zázemí pro Motosurf Wordcup v Jedovnicích. Párty stany s podlahou i bez.

22. 05. 2021

Vlkoš u Kyjova...svatba mezi vinnými sklípky.

Tento party stan byl dodán s baldachýnovou dekorací, která je pro svatby jak dělaná.