Pronájem párty stanů


Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti pronájmu a prodeje party stanů a jejich vybavení.

Nabízíme kvalitu za příznivou cenu. Profily stanu jsou vyrobeny z velmi pevné slitiny hliníku a naše oboustranně lakovaná plachtovina značky SIOEN zaručí dostatečně reprezentativní vzhled, třídu hořlavosti B a přitom dostatečnou světelnou propustnost a to vše již od 100 kč/m2.
Párty stan Vám přivezeme, postavíme, dodáme další příslušenství dle Vašich představ, po akci provedeme demontáž a to vše BEZ skrytých poplatků.
Stan 10m x 5m
Stan 10m x 10m
Stan 10m x 15m
Stan 10m x 20m a více
Nůžkový stan je tou nejlepší volbou pro zastřešení menších prostor. Nůžkové stany jsou výhodné zejména díky rychlosti a jednoduchosti montáže netrvající více než pár minut. Nůžkové stany nabízíme VÝHRADNĚ z pevného profilu HEXAGONAL 50mm. Opláštění dodáváme v bílé barvě z velmi kvalitního materiálu se sníženou hořlavostí o gramáži 450g/m².
Stan nůžkový
Vyberte si rozměry:
Baldachýnová dekorace vytvoří z párty stanu opravdu luxusní prostředí. Na většině akcí je potřeba hosty někam usadit, proto je možné využít pronájem nejrůznějších typů nábytku.

K párty stanu nabízíme také široké množství mobiliáře a dekorací. Od pivních setů na sportovní akce, přes luxusní nábytek na svatbu, sedačky, křesla, bistro stolky a jiné. Ke stolům dodáme ubrusy, k židlím podsedáky, či potahy.
Samozřejmostí je možnost výzdoby párty stanů baldachýny.

Nevyhovuje Vám příliš terén, na kterém párty stan bude stát? Dokážeme zhotovit ve stanu dřevěnou podlahu i na větších nerovnostech a zpříjemnit tak hostům pohyb.
Dřevěná podlaha je rovněž řešením při nepřízni počasí a v případě konání akce na travnatém či blátivém povrchu zaručí návštěvníkům čistou obuv i oděv.
Samozřejmostí je možnost pokrytí podlahy koberci nejrůznějších barev.

Nezávazná poptávka

Pokud si nevíte rady s objednávkou, stačí zaslat nezávaznou poptávku a v naší půjčovně párty stanů Brno Vás kontaktujeme a rádi poradíme.

Dobrá volba

Hledáte pronájem párty stanů na svatbu, narozeninovou oslavu, párty, firemní večírek nebo jinou výjimečnou událost? Party stan je ideální volbou.

Ochrana hostů

Ochrání Vás, Vaše hosty, ale také Váš majetek před nepřízní počasí ať už deštěm a větrem nebo naopak poskytne příjemný stín a únik před přímým slunečním svitem.

Luxusní vybavení

Párty stan lze postavit v téměř jakémkoli terénu a lze jej vybavit podle charakteru akce (luxusní vybavení včetně baldachýnů a podlahy s kobercem pro mimořádné události, i jednoduché vybavení včetně pivních setů pro neformálnější posezení). A především nabízíme pronájem party stanů levně a zároveň kvalitně.

Příznivé ceny

Nabízíme pronájem party stanů Brno, ale nebojte se nás kontaktovat klidně až z Aše. Nejsme firma, která se snaží vydělat na dopravě. 100% záruka spolehlivého jednání, je pro nás prioritou! Náš ceník pronájmu party stanů je bezkonkurenční a cenu pronájmu party stanů Vám rádi upravíme na míru dle rozsahu akce.

Snadná doprava

Naše party stany z profilů z velmi pevné slitiny hliníku a oboustranně lakované plachtoviny, reprezentativní a propouštějící světlo, si lze nechat dovézt, postavit a po akci zase demontovat a odvézt, a to bez skrytých poplatků.