Pronájem párty stanů

Nabízíme široké spektrum služeb v oblasti pronájmu a prodeje party stanů a jejich vybavení.

Pokud si nevíte rady s objednávkou, stačí zaslat nezávaznou poptávku a my Vás kontaktujeme a rádi poradíme.

Společnými silami dotáhneme Váš projekt ke zdárnému konci a Vaší spokojenosti!

Pokud si nechcete nechat zkazit svou svatbu, narozeninovou oslavu, párty, firemní večírek nebo jinou výjimečnou událost nepředvídatelnými vrtochy počasí, party stan je ideální volbou.

Ochrání Vás, Vaše hosty, ale také Váš majetek před nepřízní počasí ať už deštěm a větrem nebo naopak poskytne příjemný stín a únik před přímým slunečním svitem.

Párty stan lze postavit v téměř jakémkoli terénu a lze jej vybavit podle charakteru akce (luxusní vybavení včetně baldachýnů a podlahy s kobercem pro mimořádné události, i jednoduché vybavení včetně pivních setů pro neformálnější posezení).

Party stan Vám postavíme v jakémkoli městě v ČR, nejen v Brně za velmi příznivé ceny a se 100% zárukou spolehlivého jednání, které je pro nás prioritou! Náš ceník je bezkonkurenční!

Naše party stany z profilů z velmi pevné slitiny hliníku a oboustranně lakované plachtoviny, reprezentativní a propouštějící světlo, si lze nechat dovézt, postavit a po akci zase demontovat a odvézt, a to bez skrytých poplatků.

Neovlivníte spoustu věcí, ale zajistit, aby Vaše oslava mohla proběhnout za každého počasí, díky našim párty stanům můžete bez problému!!!! Nepřidávejte si starost o to, jestli Vám vyjde počasí!

Velkokapacitní stany

Nabízíme kvalitu za příznivou cenu. Profily stanu jsou vyrobeny z velmi pevné slitiny hliníku...

Více dále »

Nůžkové stany

Nůžkový stan je tou nejlepší volbou pro zastřešení menších prostor...

Více dále »

Vybavení stanů

K párty stanu nabízíme také široké množství mobiliáře a dekorací...

Více dále »

Podlahy

Nevyhovuje Vám příliš terén, na kterém párty stan bude stát? ...

Více dále »

Používáme cookies, abychom zajistili správné fungování a bezpečnost našich stránek. Tím Vám můžeme zajistit tu nejlepší zkušenost při jejich návštěvě.